17° Poniedziałek
15 Października

Wt

Śr

Czw

Pią

Sob

Wyszukaj/Dodaj

Parking osiedlowy przy WKD

Gość

Wpisz temat postu

Myślę, że masz rację pisząc, że to zależy od godziny. Wczoraj wróciłem jakieś 30 min później niż zwykle i miejsca było całkiem sporo. Być może część przyjezdnych zdążyła już wrócić z pracy i zabrać auta. Też mam nadzieję, że niedługo sytuacja się unormuje.

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

Takie mam wrażenie, aczkolwiek pewnie zależy o której godzinie szukamy miejsca... mam nadzieję, że z czasem się poprawi

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

Piszesz, że może jest trochę lepiej.. Ja wiem ? Już kilka razy miałem sytuację, że musiałem parkować przy basenie bo pod blokiem tam gdzie mieszkam nie było opcji.

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

pociągi nie ruszyły pełną parą i część ludzi woli chyba poczekać na oddanie po skończonym remoncie. Wydaje mi się że jest troszeczkę lepiej, ale to tylko troszeczkę. Na parkingu Park and Ride miejsca są, ale tam powinni przyjezdni parkować, ale tam chyba jest mniej wygodnie...

Odpowiedz
Gość

Parking osiedlowy przy WKD

Witajcie. Powiedzcie mi, może ktoś ma pomysł. Pociągi niby ruszyły a parking na osiedlu przy Andrzeja nadal zapchany, że zapałki nie wciśniesz. Wracając z pracy nie zaparkujesz pod blikiem bo parkują przyjezdni. Miałem nadzieję, że jak uruchomią PKP to sytuacja się zmieni, a tu guzik. A może jest ktoś na forum z tych co tam parkują i wypowie się jak to z jego strony wygląda? Dla mieszkańców to bardzo uciążliwe :(

Odpowiedz