28° Czwartek
20 Września

Pią

Sob

Wyszukaj/Dodaj

Czas się wziąć za tą bandę piratów " drogowych ".

Gość

Odp.

Dodam tylko , że nawet jak jest ścieżka rowerowa to kolarze nie radzą z niej korzystać

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

Ja myślę, że trzeba zrobić program w telewizji o pruszkowskiej Policji i Straży Miejskiej - np. Alarm, albo Uwaga. Jak dziennikarze zaczną zadawać pytania i Brudziński zmieni komendanta, to może pruszkowskie służby wezmą się do roboty.

Odpowiedz
Gość

To nie są piraci to są potencjalni mordercy. Wystarczy przed takim szalejącym rowerzystą rozłożyć ramię na wysokości głowy lub szyi ( przecież mogę się przeciągnąć kiedy chcę )...gleba zaliczona i może taki głąb się nauczy czegoś. Mnie ostatnio potrąciła lub zraniłaby para rowerzystów a byłem na przejściu dla pieszych. Na moją uwagę żeby uważali c.el rowerzysta zaczął ubliżać. Dopiero propozycja wyjaśnienia sprawy go ostudziła.

Odpowiedz
Lolek

;(

Policja gdzie? Gnije na komisariacie tylko !

Odpowiedz
Daro

rowery ;(

Dla mnie ich jazda po chodniku to przesada ! Koszmar. I gdzie Policja?

Odpowiedz
Nietykalny

Jak zapewne wiecie na rowerze wolno jeździć tylko po ulicy przestrzegając przepisów ruchu drogowego. To co się dzieje w Pruszkowie woła o pomstę do nieba. Rowerzyści w różnym wieku z dużą prędkością szaleją po chodnikach mając gdzieś przepisy ruchu drogowego... nawet jak obok chodnika jest ścieżka rowerowa - jak na Al. Niepodległości. Przez pasy dla pieszych przejeżdżają, tak samo jak przez przejście na dworcu WKD w Pruszkowie. Czerwone światło - jak zauważyłem - też nie stanowi dla nich problemu. Idąc po chodniku trzeba mieć z tyłu oczy, bo może jakaś matka właśnie zbliża się po tym chodniku z dużą prędkością... wioząc jednocześnie swoje dwuletnie dziecko. Na spacer z psem wyjść nie można, bo pies - jak to pies - nagle zmieni kierunek, a szalejący na rowerze rowerzysta nie wyhamuje. W ogóle zauważyłem, że w Pruszkowie rowerzyści jadący po chodniku traktują przechodniów jako przeszkody utrudniające im jazdę, jakby to było ich święte prawo do poruszania się w niedozwolonym miejscu. Rowerzysto- tak trochę w przenośni -... czy idę " prosto ", czy zataczam się od jednej skrajnej strony chodnika do drugiej, czy leżę nieprzytomny z 5 promilami w poprzek chodnika, to pamiętaj: żeby nie wiem co ja zawsze będę miał pierwszeństwo, a jeśli mnie potrącisz - podam cię do sądu. Mam nadzieję, że masz OC, bo inaczej nie wypłacisz się do końca życia...

Odpowiedz