17° Poniedziałek
15 Października

Wt

Śr

Czw

Pią

Sob

Wyszukaj/Dodaj

Mandat pod biedronką

Gość

oczywiście że tak mijamy się ja kończe a ty przychodzisz towar wykładać

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

@Gość2018-09-04 12:56:35 - Pracujesz w biedronce, prawda?

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

jest automat. i nie obrażaj mieszkańców Pruszkowa, bo to nie jest wieś, ogarnij się.

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

tak masz rację pod każdym marketem jest człowiek przy szlabanie, wystaw nos ze swej wsi tak samo jest pod lidlem np w ursusie pobierasz bilet za darmo jak nie to płacisz mandat

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

Gosciu z czapką - napisales ze WSZĘDZIE a dostales odp ze jednak nie wszędzie więc sie nie napinaj bo złość piękności szkodzi. Pozdrawiam cię bardzo serdecznie

Odpowiedz
Gość

widzałeś tam gdzieś człowieka przy szlabanie co sprawdza kwitki zacznij myśleć głowa nie służy tylko do noszenia czapki

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

Nie rozumiem waszych problemów? Nie musicie jeździć kupować w tej biedrze, to może wtedy ją zamkną. Jeśli już musicie musicie to możecie podjechać rowerem lub podejść na piechotę. Sam tam robię czasem zakupy i jakoś nigdy nie miałem problemu z jakimś biletem.

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

nie wszędzie, bo w niektórych bilet musisz okazać PRZY WYJEŹDZIE. wcześniej nikogo nie interesuje co z nim robisz, bylebyś miał go wyjeżdżając. tak że nie ma co generalizować

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

bilet parkingowy wkładamy za szybę nie do kieszeni zasada obowiązuje taka sama wszędzie

Odpowiedz
Gość

Mandat pod biedronką

Wróciłam z wakacji i niestety podjechałam pod biedronkę, w której robiłam zakupy od kilku lat. Dobrzy ludzie powiedzieli mi, że od tygodnia parking jest płatny. Zatem pobrałam bloczek, schowałam go do kieszeni i kupiłam bułki. Trwało to ok. 5 minut. Myślałam, że cieć obecny na parkingu sprawdza godzinę odjazdu, a ten miał inny chytry plan. Wsiadłam do samochodu i dopiero kiedy podjeżdżałam pod dom, zauważyłam mandat za wycieraczką. Cud, że go nie wywiało, BYŁBY ZAROBEK DLA TYCH TAM. Mandat mi anulowano, wysłałam mailem potrzebne skany, ale ja przecież zostawiłam w tym sklepie przez te wszystkie lata grube pieniądze. JUŻ NIE CHODZĘ DO bIEDRONKI, MOJA RODZINA TEŻ NIE, PRACUJĘ NAD TYM, SĄ INNE SKLEPY np. ze szlabanem Ja idę do sklepu na zakupy, a nie po to, żeby czytać czyjeś wypociny zwane w dalszej części regulaminem parkingu. ZRESZTĄ TAM TERAZ SPRZEDAJĄ PRASĘ BLIŹNIACZO PODOBNĄ DO TEJ SPRZEDAWANEJ NA POCZCIE ADIEU, cOCCINELLE ENNUYEUSE

Odpowiedz