18° Niedziela
24 Czerwca

Wyszukaj/Dodaj

Wypadek Al. Wojska Polskiego przed stacją paliw Shell w Pruszkowie

Gość

Wpisz temat postu

Dyscyplinarka za coś takiego....

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

Normalnie nawet nie wiadomo jak to skomentować. To powinno być kwalifikowane jako nieudzielenie pomocy. No i nie sądzę aby ktoś chciał ich zidentyfikować :/

Odpowiedz
Gość

Wypadek Al. Wojska Polskiego przed stacją paliw Shell w Pruszkowie

Będąc świadkiem wypadku który miał miejsce w dniu 30.05.18 o godzinie 23.20 na pasach Al. Wojska Polskiego przed stacją paliw Shell chciałam zwrócić uwagę na temat pruszkowskiej policji. Jestem na prawdę mocno zbulwersowana postawa policjantow. Na moich oczach na pasach zostalo potraconych dwóch mężczyzn. W czasie kiedy moj chlopak udzielal pierwszej pomocy i czekalismy na przyjazd karetki pogotowia oraz policji w ul. Marii Zimińskiej-Sygietyńskiej wjechał radiowóz policyjny bez sygnałów świetlnych zachowując się jakby nigdy nic jak radiowóz patrolowy. Do radiowozu pobiegł jeden że świadków wypadku krzycząc że tutaj jest wypadek. Policjant prowadzący radiowóz odpowiedział ze stoickim spokojem: "ekipa już jedzie". Po czym odjechał...!!! Wszystko to działo się w czasie kiedy na miejscu zdarzenia nie było jeszcze karetki ani policji. Bardzo żałuję że stojąc obok nie zareagowałam w tej sytuacji, byłam po prostu tak zdenerwowana że dopiero później się zreflektowalam co należało zrobić a mianowicie wylegitymować pana pseudo policjanta i zgłosić to przełożonymu, że będąc pierwszym radiowozem na miejscu poważnego, być może śmiertelnego wypadku policja nie zabezpiecza miejsca zdarzenia i że stoickim spokojem odjeżdża!!!! Na jakim świecie my żyjemy??? A może można ustalić kto wtedy pełnił służbę i przyjeżdżał w tym czasie obok wypadku około godziny 23.25???

Odpowiedz