17° Poniedziałek
15 Października

Wt

Śr

Czw

Pią

Sob

Wyszukaj/Dodaj

Kandydat PIS na Burmistrza

Gość

Wpisz temat postu

Przecież ten "kandydat" PiS to są jakieś jaja. W ogóle nie szanują mieszkańców Pruszkowa wystawiając taką kandydaturę. Gołoś się do tego całkowicie nie nadaje, ale przynajmniej jest znany i przez kilka lat przewijał się w powiecie.

Odpowiedz
ania

Wpisz temat postu

Jak już piszesz to sprawdź człowieku - w Pruszkowie jest Prezydent, a nie burmistrz ... I przestań krytykować dla samej krytyki i nie używaj głupich argumentów. Słabe to zwyczajnie... Znasz Pana Konrada Sipierę? A znasz Pana Wojewodę, wspaniałego samorządowca?! Co lepiej mieć komunistyczne pomniki w Pruszkowie? I przestań ludzi straszyć populistycznymi, żenującymi argumentami. Powiat Pruszkowski zmienił się na lepsze za rządów PiS, np. budowa rozpadającego się LO im. T. Zana, drogi powiatowe, rozbudowa L.O. T. Kościuszki, ROZBUDOWA SZPITALA POWIATOWEGO!, sprawy społeczne - w końcu zauważenie problemu ludzi dotkniętych autyzmem! drogi powiatowe na trenach gmin i można byłoby jeszcze tysiące rzeczy wymieniać! A Ty co, no proszę o argumenty!? Słaby człowieczku!

Odpowiedz
Gość

Kandydat PIS na Burmistrza

Konrad Sipiera kandydat na burmistrza Pruszków. Jest znany z tego, że to syn wojewody Zdzisława Sipiery... a i jeszcze z tego, że dostał z liścia od radnego PO: http://www.kurierpoludniowy.pl/wiadomosci.php?art=5352 Fantastyczne rekomendacje! Ziomki szykujcie miejsca na pomniki i place Kaczyńskich.

Odpowiedz