29° Sobota
18 Sierpnia

Nie

Wyszukaj/Dodaj

Promowanie bandziora

Gość

Wpisz temat postu

Też się z tym zgadzam i podpisuję pod tekstem. Życząc obiektywnego spojrzenia na ,,zasługi bohaterów'' zamieszczanych artykułów.

Odpowiedz
Pruszkowiak od urodz

Promowanie bandziora

Proszę z tego miejsca WPR o zaprzestanie promowania postaci byłego bandziora. Nie mam pojęcia jakie przesłanki kierują redakcją aby zamieścić: - zdjęcie bylego bandziora ze swoją gazetą w rękach. - koło roku temu dwa potężne artykuły o jego historii. - no i jako kultura! - „Masa” spotka się z czytelnikami Ludzie czy WPR w rękach masy to według was powód aby wszystkim to ogłaszać. No chyba że rozumieć to zdanie bardziej dosłownie, więc cóż, wpływu nie macie. Ale jeśli tak nie jest, to proszę wyciągnijcie wnioski z przekazu. Gazeta która jest rozdawana w tak dużym nakładzie jest w jakimś stopniu opiniotwórcza. Proszę się zastanowić, jaki wpływ może mieć na młodych ludzi historia bogatego życia przestępcy ,,przyprawiona" artykułem o spotkaniu z ,, pisarzem". Czy uważacie iż napewno widzą to negatywnie, nie wiem i myślę że wy również nie wiecie. Ale gdybyście chcieli mieć taką pewność, to proszę zamieścić dla równowagi artykuły z poszkodowanymi z tamtych czasów. Ukazać ich bezsilność, strach i straty jakich doznali. Ale czy na pewno chcecie stać po stronie poszkodowanych. Nie mam pojęcia, bo jak na razie wygląda na to że znajomość z bandziorem jest dla was swego rodzaju powodem do dumy. Czyżby morale tworzących pismo było na tym poziomie. Mam nadzieję że nie. Pomimo wszystko pozdrawiam i życzę zmian. Zmian promujących nowy, przystajacy do dzisiejszych czasów Pruszków.

Odpowiedz