18° Niedziela
24 Czerwca

Wyszukaj/Dodaj

Mandaty pod Biedronką na 3 maja

Gość

Wpisz temat postu

Wystarczy kupować gdzieś indziej.

Odpowiedz
kakum21

Wystarczy wysłać e-mailem zdjęcie paragonu i raczej opłatę anulują.

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

Nie kupować w Biedronce. Jeśli nie szanują swoich klientów, niech ta sieć upadnie. Ogłaszam totalny bojkot!

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

A to nie jest parking dla klientów sklepu i należący do sklepu? jeśli jest prywatny, to co ma SM / policja do tego? A jeśli nasłała Biedra, to faktycznie słabo...

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

hyh, wykombinowali... Daj znać czy się udało i czy wystarczyło okazanie paragonu.

Odpowiedz
Hefajstos

Mandaty pod Biedronką na 3 maja

OSTRZEŻENIE! Wczoraj żona pojechała po zakupy na obiad na weekend do biedronki na ul. 3 maja i oprócz makaronu, mięsa, warzyw i wody mineralnej przywiozła mandat za parkowanie Na 80 zł. Niby można się od niego odwołać (sprawdzę w praktyce). Niemniej jednak jeśli będziemy musieli to zapłacić, w przyszłości zdecydujemy się na zakupy u konkurencji. Czytając artykuły na ten temat, natknąłem się na informacje, że biedronka robi to prewencyjnie w celu ochrony klientów, bo w miastach na parkingach biedronki parkują ludzie, którzy przesiadają się do komunikacji miejskiej idą do pracy albo załatwiają inne sprawy zajmując tym samym miejsca klientom sklepu. Wczoraj moja żona - klientka sklepu padła ofiarą tejże prewencji. Nie zrozumiałe jest dla mnie to, że sklep ten leży na uboczu miasta z dala od komunikacji miejskiej. Nie ma w pobliży innych sklepów, urzędów, stadionu. Nie widzę zasadności takiego działania. Pozostaje niesmak.

Odpowiedz