17° Poniedziałek
15 Października

Wt

Śr

Czw

Pią

Sob

Wyszukaj/Dodaj

Mandaty pod Biedronką na 3 maja

Gość

Wpisz temat postu

Przestańmy w tym "sklepie" kupować i po problemie.

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

wystarczy pobrać darmowy bilet parkingowy na czas zakupów jest to wyraźnie napisane jak się nie czyta to się niestety płaci

Odpowiedz
Gość

Bojkot biedronki

Ja nie zapłaciłam, ale do biedronki już nie pójdę

Odpowiedz
Gość

Bojkot biedronki

Zgadzam się

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

Wystarczy kupować gdzieś indziej.

Odpowiedz
kakum21

Wystarczy wysłać e-mailem zdjęcie paragonu i raczej opłatę anulują.

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

Nie kupować w Biedronce. Jeśli nie szanują swoich klientów, niech ta sieć upadnie. Ogłaszam totalny bojkot!

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

A to nie jest parking dla klientów sklepu i należący do sklepu? jeśli jest prywatny, to co ma SM / policja do tego? A jeśli nasłała Biedra, to faktycznie słabo...

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

hyh, wykombinowali... Daj znać czy się udało i czy wystarczyło okazanie paragonu.

Odpowiedz
Hefajstos

Mandaty pod Biedronką na 3 maja

OSTRZEŻENIE! Wczoraj żona pojechała po zakupy na obiad na weekend do biedronki na ul. 3 maja i oprócz makaronu, mięsa, warzyw i wody mineralnej przywiozła mandat za parkowanie Na 80 zł. Niby można się od niego odwołać (sprawdzę w praktyce). Niemniej jednak jeśli będziemy musieli to zapłacić, w przyszłości zdecydujemy się na zakupy u konkurencji. Czytając artykuły na ten temat, natknąłem się na informacje, że biedronka robi to prewencyjnie w celu ochrony klientów, bo w miastach na parkingach biedronki parkują ludzie, którzy przesiadają się do komunikacji miejskiej idą do pracy albo załatwiają inne sprawy zajmując tym samym miejsca klientom sklepu. Wczoraj moja żona - klientka sklepu padła ofiarą tejże prewencji. Nie zrozumiałe jest dla mnie to, że sklep ten leży na uboczu miasta z dala od komunikacji miejskiej. Nie ma w pobliży innych sklepów, urzędów, stadionu. Nie widzę zasadności takiego działania. Pozostaje niesmak.

Odpowiedz