29° Sobota
18 Sierpnia

Nie

Wyszukaj/Dodaj

Parkowanie na trawniku, a interwencje SM

Gość

Parkowanie na trawniku

Też nie rozumiem dlaczego to jest tak trudne, żeby zaparkować kawałek dalej. Ja czasem z plecakiem i dzieckiem idę spory kawał bo nie ma miejsca pod blokiem. Może powinna być ekipa z naklejkami STOP CHAM i rozmawiać tym samym językiem z kierowcami którzy nie rozumieją podstawowych zasad dbania o wspólną przestrzeń. Przydała by się strona na Facebooku: Parkowanie Pruszków.

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

"Zamiast narzekać na SM powinieneś mobilizować Urząd Miasta by budował nowe bezpłatne parkingi wielopoziomowe." A jak Ty motywujesz ?

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

Zamiast narzekać na SM powinieneś mobilizować Urząd Miasta by budował nowe bezpłatne parkingi wielopoziomowe.

Odpowiedz
Gość

Sm, trawniki, psy

Straż Miejska jest do niczego i należałoby się zastanowić czy jej nie zlikwidować. Rzadko przyjeżdżają na zgłoszenia a jeżeli już to przyjadą, rozejrzą się i .....nic, odjadą bez odpowiedniej reakcji. Jeżeli jadą rano na tzw. patrol to już nie są w stanie rozejrzeć się na boki i ewentualnie zareagować w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości. Oni mają zadanie: objeździć dany obszar miasta , który im przydzielono!

Odpowiedz
Gość

Parkowanie na trawniku, a interwencje SM

Witam wszystkich. Po ostatniej "przygodzie" ze strażą miejską zastanawiam się jak można zabezpieczyć zieleń na trawnikach. Sytuacja z przed kilku dni. Na terenie zielonym za parkingiem kilku mających w głębokim poważaniu to gdzie i na czym parkują zostawiło swoje auta. Wezwana straż miejska po zapoznaniu się z sytuacją ukarała parkujących. Następnego dnia dokładnie taka sama sytuacja, dokładnie w tym samym miejscu. Tym razem jednak wezwany patrol SM uznał, że nic takiego się nie dzieje i odstąpił od ukarania. No i teraz zastanawiam czy ten pierwszy patrol wystawił mandaty za nic ? Czy ten drugi zignorował sytuację bo .. bo nie wiem w sumie co. Za jakiś czas w tym miejscu będzie klepisko i zgłaszanie faktu parkowania będzie bezpodstawne. No bo na klepisku przecież wolno. No i po kolejnym trawniku. Sam mam auto i jak nie mam gdzie zaparkować pod domem to szukam dalej i zapryszczam z buta na chatę. Czemu to jest takie trudne ? Zniszczyć wszystko ? Niech wszędzie beton będzie ? Kompletnie nie rozumiem takiego postępowania. Postępowania SM też. Komentujcie jakie macie przemyślenia w tym temacie. Pozdro

Odpowiedz