28° Czwartek
20 Września

Pią

Sob

Wyszukaj/Dodaj

Nocna, świąteczna "pomoc" na Andrzeja

Gość

Wpisz temat postu

można to gdzieś formalnie zgłosić? do NFZ?

Odpowiedz
Gość

Nocna, świąteczna "pomoc" na Andrzeja

To co się tam wyprawia to kpina z pacjenta. Lekarz potrafi wyjść i nie wrócić. Tak było np drugiego dnia świąt BN. Lekarz wyszedł o 14:00 z powodu braku druczków recept. Nie pomogły zapewnienia apteki, że wystarczy zwykła kartka i pieczątka lekarza. Lekarz powiedział, że wróci o 20:00. Nie wrócił. Tak, nie pokazał się w ogóle w pracy. O 21:20 został przywieziony lekarz ze szpitala kolejowego żeby ktoś zajął się czekającymi pacjentami. Panie z rejestracji mówiły, że to nie pierwsza taka sytuacja ale niestety ich skargi nie są brane pod uwagę. Wspomnę też o jakości obsługi lekarzy. Niestety miałem mus być dwa razy w ciągu świąt i jak już udało się dostać to miałem wrażenie, że pani doktor jest obrażona na mnie, że jej przeszkadzam. Niemiła jak cholera, ogólnie naburmuszona. Jak to z nimi jest? Za karę tam przyjeżdżają ? Jeśli lekarz porzuci stanowisko pracy to nie ma żadnych konsekwencji ? Bo tak to wygląda i tak zeznają panie z rejestracji. Generalnie porażka. Podobno od sierpnia nocnej i świątecznej pomocy nie obsługują już lekarze z ZOZ Pruszków tylko z prywatnej firmy FALCK. Czyżby zmiana na gorsze ?

Odpowiedz