27° Sobota
22 Lipca

Nie

Wyszukaj/Dodaj

Zakład Usług Pogrzebowych

Gość

Zakład pogrzebowy w centrum Żbikowa

Usługi pogrzebowe nie powinny zajmować jednego z głównych budynków na Żbikowie mieszczącego się w jego centrum. Kiedy pewnego dnia zobaczyłam te wielkie banery informujące o powstałej właśnie placówce przeżyłam szok. Czy władze miasta nie mają nic do powiedzenia odnośnie rodzaju działalności prowadzonej w tym budynku?. Widok jaki nam zafundowano działa bardzo przygnębiająco i nie daje nawet na chwilę zapomnieć o śmierci.... Zakład pogrzebowy (w/w) jest teraz centralnym punktem Żbikowa. Uważam , że takie punkty powinny się mieścić raczej w ustronnych okolicach. Mam też ogromną nadzieję, że biznes właściciela tegoż zakładu nie potrwa długo.

Odpowiedz
Gość

Zakład Usług Pogrzebowych

Na skrzyżowaniu 3-go Maja z POW budynek został wynajęty Zakładowi Usług Pogrzebowych. Jest to budynek prywatny, ale ZUP powywieszał wielkie, ochydne, czarne banery, dookoła reklamy tego na budynku. Dodatkowo przez okno widać wystawę trumien. Przecież to jedna z głównych i ważniejszych ulic na Żbikowie. Wygląda to skrzyżowanie jeszcze ochydniej (mimo że wcześniej również nie najlepiej). Czy da się z tym coś zrobić, aby to szkaradziejstwo zniknęło? Może redakcja WPRu by tam zajrzała?

Odpowiedz