28° Czwartek
20 Września

Pią

Sob

Wyszukaj/Dodaj

Ankieta - lokale gastronomiczne Pruszków

Gość

pizza

To fakt, bo w większosci pizzerii na pizzy pływa tłuszcz z kiepskiej jakości produktu seropodobnego. W Pizza24 mają dobre pizze. Nie zamawiałem na dowóz, bo zawsze jem w lokalu. Jakoś wolę gorącą pizzę :)

Odpowiedz
Niunio Kluseczka

Bar u Pietrzaka

Ja gorąco polecam Bar u Pietrzaka. Za dwudaniowy obiad 17,5 zł. Porcje duże, obiady bardzo smaczne. Nie jest to miejsce na spotkanie ( niestety wystrój z lat 80' ), ale na obiad jak najbardziej. Można zamówić np. pół zupki, a drugie danie z połową ziemniaków - wtedy cena jeszcze niższa. No, ale nie można płacić kartą.

Odpowiedz
Gość

gastro

A ja polecam restaurację Pizza24 na Wojska Polskiego. Mega dobra pizza, smaczne obiady. Jak się je to czuć że w środku są dobrej jakości sładniki a nie byle co.

Odpowiedz
Mieszkaniec

Restauracja gruzińska Samefo

Dzień dobry Miałem nieprzyjemność zjeść tam obiad wczoraj. Zaprosiłem dziewczynę i głodni wrażeń udaliśmy się do ww "restauracji" Powiem tak, szczerze nie polecam, wnętrze dramat no może 20 lat temu by mnie zachwyciło, obsługa dramat " kelnera " wogóle nie rozumiała co się do niej mówi !!! Karata bardzo rozbudowana jak dla mnie za duży wybór a jak się szybko okazało nie wszystkie dania z menu były dostępne, w karcie w ogóle nie było napoi, także zamawiając piwo nie wiedziałem ile zapłacę, abstrahuje od tego, ze " kelnerka " w ogóle nie wiedziała jakie piwa mają. Porcje w stosunku do cen skandalicznie małe, nie jestem otyły i nie obrzeram się ale wyszedłem głodny, a rachunek wyniusł 86 zł za dwa Dania główne, chleb do jednego z nich trzeba było dokupić i 2 piwa. Nie wiem może przesadzam ale wiem jedno napewno tam nie wrócę.

Odpowiedz
Krzysztof

Ankieta - lokale gastronomiczne Pruszków

Witam, proszę o wypełnienie ankiety na temat lokali gastronomicznych w Pruszkowie - miejsc na spotkania ze znajomymi. Myślę, że wypełnienie tej ankiety nie powinno zająć dłużej niż 3 minuty! :) Dziękuję :) Jeżeli ktoś chciałby uzupełnić ankietę, dopisać coś lub wypowiedzieć się na jej temat, proszę pisać pod tym postem. Pozdrawiam, Krzysztof

Odpowiedz