27° Sobota
22 Lipca

Nie

Wyszukaj/Dodaj

Palenie ognisk

Gość

Wpisz temat postu

Rozpalaj smialo.Tydzien temu pol dnia palilem ognisko wypalajac sciete galezie a przy okazji pieklem sobie ziemniaczki i opiekalem kielbaski.Dzieciaki mialy kupe frajdy bo takich ognisk to nikt juz nie robi.Ulice zadymialem od czasu do czasu jak dorzucalem galezi z choinek ale nikt nie zainteresowal sie.

Odpowiedz
Gość

ognisk

ognisk palić nie można ale jak zrobisz "ognisko" na grillu to juz można kup koksownik i tam zrób "ognisko "

Odpowiedz
Damian

Palenie ognisk

Witam Was serdecznie. Mam szybkie i konkretne pytanie - czy w okolicach Utraty (chodzi mi o obszar od Tworek do Pęcic) można rozpalić niewielkie ognisko? Oczywiście pytam o miejsca które są oddalone od zabudowy mieszkalnej i działek rekreacyjnych. Przeszło 10 lat temu na WPR24 można było przeczytać artykuł, który mówił o tym, że na terenie Pruszkowa obowiązuje całkowity zakaz palenia ognisk. Rozumiem, że nie można palić śmieci, odpadów oraz niszczyć zieleni w celu rozpalenia ogniska. Chodzi mi tu bardziej o małe ognisko, rozpalone za pomocą własnego drewna - takie abym mógł zjeść kiełbaskę i pogawędzić ze znajomymi?

Odpowiedz