27° Sobota
22 Lipca

Nie

Wyszukaj/Dodaj

Jesteśmy Wa-wą

Gość

Wpisz temat postu

Od kilku lat adres zameldowania nie jest zmieniany w dowodach (dostaje się tylko zaświadczenie w urzędzie gdzie się melduje). Wszystkie służby (policja i etc) mają łączność z baza PESEL i na podstawie tamtych danych ustalają adres zameldowania a nie dowodu.

Odpowiedz
wpr'ek

a zameldowanie

a jeżeli zmienia się adres zameldowania wskazany na drugiej stronie to co wtedy?

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

A od kiedy trzeba dowód wymieniać. Dowód wymienia sie jak się zmieni płeć lub straci ważność (zmiana adresu nie wymaga zmiany dowodu)

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

Oczywiście, że Pruszków to Pruszków i tak powinno zostać. Nie po to wyprowadzałem się z Warszawy ( w której się urodziłem i wychowałem), pod tak zwane miasto, żeby teraz było to całe NIEPOTRZEBNE, NIELOGICZNE I NIEZASADNE zamieszanie. Kto lepiej zna problemy mieszkańców jak nie oni sami.. Problem małomiasteczkowy mają raczej ludzie z zapyziałych wiosek i zapomnianych dziur, których niestety w Pruszkowie jest coraz więcej i to oni mają parcie na mieszkanie w stolicy. Nie kupili mieszkań w stolicy bo tam niestety drożej, a tu jest super lokalizacja, dobra komunikacja i 15 km do W-wy. A tak obiektywnie patrząc jaka to będzie stolica gdzieś Góra Kalwaria lub okolice Mińska. Ludzie powariowaliście...? Każda zmiana w naszym kraju nie jest DOBRĄ ZMIANĄ. M S A K R A

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

Nowa propozycja niczego nie zmienia. Tyle ze beda autobusy warszawskie, czego od lat sobie życzymy. Jeden bilet na WKD i PKP i autobus, ważny w całej Warszawie. Urząd zostanie, a prezydenta i tak bedziemy wybierac w Pruszkowie. Obecna władza boi sie, ze przepadnie i słusznie bo przepasc powinna.

Odpowiedz
Gość

Jesteśmy Wa-wą

Pruszkowiacy czy naprawdę chcemy być Warszawą. Znowu raban - wymiana dowodów, zgłaszanie się do wszystkich instytucji i podawanie nowego adresu, możliwe wzrosty opłat. Przedsiębiorcy też poniosą straty. Czy ktoś z Wa-wy lepiej zna nasze problemy albo my mamy wypowiadać się o problemach Wa-wy. Chcę nadal mieszkać w Pruszkowie i tu na miejscu wszystko załatwiać.

Odpowiedz