27° Sobota
22 Lipca

Nie

Wyszukaj/Dodaj

Jakiś dobry warsztat samochodowy?

Gość

Wpisz temat postu

Ja tam tez byłem i wiecej nie pojadę ,lipa

Odpowiedz
Wirr

Mechanik Pruszków

Al. Jerozolimskie 412 – blacharka i lakierka na poziomie. Z tego co wiem to też mechaniką pojazdową się zajmują. Akurat nie korzystałem, ale pewnie za jakiś czas podjadę wymienić klocki.

Odpowiedz
GośćA

BURZA SERWIS

Polecam Burza Serwis, Piastów, ul. Matejki, na drugich światłach za rondem w Piastowie, w prawo i już jesteście na miejscu. Trzeba się zapisać w kolejkę- ok 2 tyg. czekania, ale warto. :) POLECAM

Odpowiedz
kaja

Narodowa Loteria Paragonowa Ministerstwa Finansów

Mechanicy to teraz promowana branża więc warto pamiętać o paragonach. http://namasce.pl/badania-techniczne-pojazdu-nowe-przepisy-i-zasady/

Odpowiedz
Carford

Wpisz temat postu

Carford nadal istnieje, tylko na szczęście bez Pawełka buraka olewającego klientów. Zapraszamy Staszica 1a.

Odpowiedz
Gość

staszica 1

carford juz nie istnieje

Odpowiedz
Gość001

odp

Carford staszica 1a

Odpowiedz
lucas33

warsztat

Osobiście miałem kontakt z obsługą w warsztacie Auto Młynarski parę miesięcy temu i mogę ich polecić. Działają szybko i za razem rzetelnie. Potrafią wyciągnąć samochód do życia po poważnym wypadku. Sporo widać na stronie www.auto-mlynarski.pl jeśli chodzi o ich możliwości. Są fajne zdjęcia – sprzed naprawy i po naprawie. Fajny efekt.

Odpowiedz
Głos

Wpisz temat postu

3 razy wstawiałem samochód do mechanika na Reja w Pruszkowie i jestem bardzo zadowolony. Ale najlepszy mechanik ,który cieszy się moim zaufaniem to Zbyszek Kamiński z Żabiej Woli.Naprawdę polecam choć czasem ciężko się dostać 660 071 747 a na Reja 602 745 086

Odpowiedz
Gość

obiektywny

Nie licz na obiektywne informacje. Zadając takie pytanie dostaniesz głównie odpowiedzi od właścicieli warsztatów. Każdy poleci swój warsztat i przy okazji skrytykuje konkurencję.

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

Na Promyka jest warsztat Motobianco, mogę spokojnie polecić. http://motobianco.pl/

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

Kurzelę na Młynarskiej lepiej omijać.

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

Sorki ale pan Tomasz jest gorszy od Kurzeli na młynarskiej nie polecam omijać z daleka

Odpowiedz
Gość

Na długiej Duplicki Tomasz

Na Długiej Tomasz Duplicki tel 507056693

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

ul. Biała 1

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

Na długiej jest taki dobry mechanik elektryk ale są kolejki niedaleko Lewiatana po drugiej stronie ulicy,nie drogo:)

Odpowiedz
Gość

Wpisz temat postu

Augustyniak

Odpowiedz
Gościu

Jakiś dobry warsztat samochodowy?

Witam wszystkich, gdzie w Pruszkowie znajdę dobry i w miarę uczciwy warsztat, chodzi o naprawy bieżące, serwisowe?

Odpowiedz